sobota, 7 września 2019, 16:00

Kolejne zwycięstwo seniorów

Kotwica Korczyna 1-3 MKS Arłamów Ustrzyki Dolne

W sobotnie popołudnie zawodnicy MKS-u udali się do Korczyny w ramach meczu 6 kolejki krośnieńskiej ligi okręgowej. Spotkanie od samego początku nie układało się po myśli drużyny z Bieszczad, pomimo wielu stwarzanych sytuacji piłka nie mogła znaleźć drogi do bramki. Sztuka ta udała się natomiast gospodarzom, kiedy to po rzucie rożnym w 20' spotkania objęli prowadzenie. Bezsilność w ofensywie gości przerwał dopiero w doliczonym czasie pierwszej połowy Igor Jacenkiw, który przytomnie odnalazł się w polu karnym rywala i płaskim strzałem pokonał bramkarza Kotwicy.

W drugiej części spotkania MKS szybko wyszedł na prowadzenie, bowiem już w 52' było 1-2. Piłkę z boku boiska dośrodkował Wąchocki wprost na głowę Jacenkiwa, a ten bez problemu umieścił ją w siatce. Gra była wciąż szarpana, a Bieszczady marnowały coraz to lepsze sytuacje. W 82' wynik spotkania zamknął Popowniak, którego trafienie wreszcie uspokoiło grę gości, którzy do końca spotkania bezpiecznie kontrolowali wydarzenia na boisku.

Igor Jacenkiw x2
Fabian Popowniak

Szpiech – Winnicki (Popowniak 55’), Kumah-Doe, Mielnychuk, Rąpała – Fundanicz, Wethacz (Galant 70'), Ziemba (Kawczak 55'), Różycki (Józefiak 75') – Jacenkiw, Wąchocki (Skwara 80')

Woźny, Galant (70'), Skwara (80'), Kawczak (55'), Józefiak (75'), Popowniak (55')

Aktualnie w ligowej tabeli zajmujemy 3 miejsce z identycznym dorobkiem punktowym co drużyny z Jasła i Beska.