wtorek, 9 kwietnia 2019, 0:00

MKS Bieszczady z kompletem punktów po drugim meczu rundy wiosennej

Dwie wygrane naszych seniorów i 6 punktów na koncie przed meczem z Naftą Jedlicze.

W niedzielę 31 marca zawodnicy MKS Bieszczady rozegrali pierwszy mecz rundy wiosennej w krośnieńskiej A-klasie. Na swoim boisku podjęli Czarnych 1910 Jasło. Na gwizdek sędziego kończący pierwszą połowę obydwa zespoły schodziły do szatni bez bramek. W 70 minucie powracający do klubu Paweł Ziemba zdołał strzelić pierwszą bramkę w tym meczu, 10 minut później piłkę w bramce przeciwników umieścił Igor Jacenkiw, nasz niezawodny napastnik. Mecz zakończył się wynikiem 2-0. Tym samym MKS Bieszczady zanotowały pierwsze trzy punkty w rundzie wiosennej.

7 kwietnia nasi seniorzy rozegrali wyjazdowy mecz z Iskrą Przysietnica. Tym razem spotkanie było wyrównane. Jedyną bramkę dla MKS Bieszczady zdobył Filip Fundanicz, który świetnie rozpoczyna ten sezon na boisku.

Czekamy na kolejny mecz.

MKS Bieszczady - Nafta Jedlicze w niedzielę 14 kwietnia o godz. 16.00 na naszym boisku przy ul. Kolejowej.

MKS Bieszczady z kompletem punktów po drugim meczu rundy wiosennej