niedziela, 24 września 2017, 18:46

Wygrana z Lotniarzem

Po dwóch bramkach Filipa Fundanicza MKS Bieszczady pokonały Lotniarz Bezmiechowa 2-1.

Mecz odbył się w Lesku na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Bieszczady objęły prowadzenie po bramce strzelonej głową przez Filipa Fundanicza, któremu dokładnie piłkę podał Mateusz Bilański. Po przerwie Filip Fundanicz zdecydował się na indywidualną akcję, którą zakończył płaskim strzałem i Bieszczady podwyższyły prowadzenie. W drużynę gospodarzy wkradło się zdenerwowanie, czego efektem były dwie czerwone kartki- jedna dla zawodnika na boisku, druga dla zawodnika na ławce rezerwowych. W 70 minucie Lotniarz zdobył bramkę kontaktową z rzutu karnego za sprawą Gembusia. Ostatnie minuty meczu były dość nerwowe, a swoje akcje zmarnowali zarówno goście, jak i gospodarze.