Miejski Klub Sportowy
BIESZCZADYUstrzyki Dolne

Wyniki spotkań
Sezon 2019/2020 - runda jesienna
(Seniorzy)

Kolejka 15
2019-11-09, 13:00
Czarni 1910 Jasło
2 : 1
MKS Bieszczady

 

Bramki:

Kamil Różycki

Skład:
Szpiech – Fundanicz, Kumah-Doe, Skwara, Rąpała – Ziemba, Wethacz, Galant (Słotwiński 69’), Różycki (Matiasik 73’) – Wąchocki (Popowniak 63’), Jacenkiw

Rezerwowi:
Woźny, Słotwiński (69’), Matiasik (73’), Kolbuch, Popowniak (63’)

Kolejka 14
2019-11-03, 14:00
MKS Bieszczady
1 : 0
Tempo Nienaszów

 

Bramki:

Daniel Rąpała

 

Skład:
Szpiech – Winnicki, Kumah-Doe, Demkowski (Różycki 35’), Rąpała – Fundanicz, Ziemba, Wethacz (Matiasik 67’), Słotwiński (Popowniak 55’) –Wąchocki (Galant 76’), Jacenkiw (Skwara 79’)

Rezerwowi:
Woźny, Skwara (79’), Matiasik (67’), Galant (76’), Różycki (35’), Popowniak (55’), Kawczak

 

 

 

Kolejka 13
2019-10-27, 14:00
Markiewicza Krosno
1 : 4
MKS Bieszczady

 

Bramki:

Mariusz Wethacz

Paweł Ziemba

Filip Fundanicz

Mateusz Wąchocki

 

Skład:
Szpiech – Winnicki (Słotwiński 74’), Mielnychuk, Demkowski (Popowniak 70’), Rąpała – Fundanicz, Kumah-Doe, Wethacz (Galant 74’), Ziemba – Różycki (Wąchocki 65’), Jacenkiw (Skwara 77’)

Rezerwowi:
Woźny, Skwara (77’), Słotwiński (74’), Galant (74’), Wąchocki (65’), Popowniak (70’)

Kolejka 12
2019-10-20, 14:00
MKS Bieszczady
4 : 1
LKS Czeluśnica

 

Bramki:

Igor Jacenkiw x2

Filip Fundanicz

Miłosz Galant

 

Skład:
Szpiech – Winnicki (Galant 71’), Kumah-Doe (Skwara 77’), Demkowski, Rąpała (Słotwiński 67’) – Fundanicz, Ziemba, Wethacz (Matiasik 62'), Różycki (Popowniak 65') – Wąchocki, Jacenkiw

Rezerwowi:
Woźny, Skwara (77'), Słotwiński (67'), Galant (71’), Matiasik (62’), Popowniak (65’)

 

 

Kolejka 11
2019-10-13, 15:00
LKS Skołyszyn
1 : 3
MKS Bieszczady

 

Bramki:

Igor Jacenkiw

Filip Fundanicz

Kamil Różycki

 

Skład:
Szpiech – Winnicki, Kumah-Doe, Mielnychuk (Skwara 88’), Rąpała – Fundanicz, Ziemba (Galant 70’), Wethacz (Józefiak 83'), Różycki (Słotwiński 75') – Wąchocki (Demkowski 70’), Jacenkiw

Rezerwowi:
Woźny, Demkowski (70'), Skwara (88'), Słotwiński (75'), Józefiak (83’), Galant (70’), Matiasik

Kolejka 10
2019-10-06, 15:00
MKS Bieszczady
4 : 1
Brzozovia Brzozów

Bramki:

Mateusz Wąchocki x2

Kamil Różycki

Igor Jacenkiw

 

Skład:
Szpiech – Winnicki (Popowniak 62'), Kumah-Doe, Mielnychuk, Rąpała – Fundanicz, Ziemba (Skwara 72'), Matiasik (Demkowski 62')), Różycki (Słotwiński 82') – Wąchocki, Jacenkiw

Rezerwowi:
Woźny, Popowniak (62'), Demkowski (62'), Skwara (72'), Słotwiński (82')

 

Kolejka 9
2019-09-29, 15:00
MKS Bieszczady
2 : 2
Start Rymanów

 

Bramki:

Igor Jacenkiw (21’)

Mateusz Wąchocki (25’)

 

Skład:
Szpiech – Winnicki (Popowniak 59’), Kumah-Doe, Mielnychuk, Rąpała – Fundanicz, Szczurek (Galant 56’), Wethacz (Różycki 62’), Ziemba – Wąchocki (Matiasik 78’), Jacenkiw

 

Rezerwowi:
Matiasik (78’), Galant (56’), Józefiak, Popowniak (59’), Demkowski, Różycki (62’)

Kolejka 8
2019-09-22, 15:30
Iskra Przesietnica
2 : 2
MKS Bieszczady

Bramki:

Kamil Różycki (25’ rzut karny)

Dominik Szczurek (56’)

 

Skład:
Szpiech – Fundanicz, Kumah-Doe, Mielnychuk, Rąpała – Ziemba, Galant (Szczurek 38’), Wethacz, Popowniak (70’) – Wąchocki, Różycki (Matiasik 65’)

 

Rezerwowi:
Woźny, Matiasik (65’), Skwara, Józefiak (70’), Szczurek (38')

Kolejka 7
2019-09-15, 15:00
MKS Bieszczady
1 : 0
Cosmos Nowotaniec

 

Bramki:

Hanson Kumah-Doe

Skład:
Szpiech – Winnicki, Kumah-Doe, Mielnychuk, Rąpała – Fundanicz, Galant (Matiasik 77’), Ziemba, Różycki – Jacenkiw (Popowniak 36’), Wąchocki

 

Rezerwowi:
Woźny, Matiasik (77’), Skwara, Józefiak, Popowniak (36')

Kolejka 6
2019-09-07, 16:00
Kotwica Korczyna
1 : 3
MKS Bieszczady

 

Bramki:
Igor Jacenkiw x2
Fabian Popowniak

 

Skład:
Szpiech – Winnicki (Popowniak 55’), Kumah-Doe, Mielnychuk, Rąpała – Fundanicz, Wethacz (Galant 70'), Ziemba (Kawczak 55'), Różycki (Józefiak 75') – Jacenkiw, Wąchocki (Skwara 80')

Rezerwowi:
Woźny, Galant (70'), Skwara (80'), Kawczak (55'), Józefiak (75'), Popowniak (55')

 

Kolejka 5
2019-09-01, 15:00
MKS Bieszczady
7 : 3
Wisłok Sieniawa

 

Bramki:
Igor Jacenkiw x3
Filip Fundanicz

Mariusz Wethacz
Paweł Ziemba
Mateusz Wąchocki

 

Skład:
Szpiech – Winnicki, Demkowski (Skwara), Mielnychuk, Kumah-Doe (Rąpała) – Fundanicz, Wethacz (Kawczak), Ziemba (Galant), Różycki (Józefiak) – Jacenkiw, Wąchocki (Popowniak)

Rezerwowi:
Galant, Skwara, Kawczak, Józefiak, Rąpała, Popowniak

Kolejka 4
2019-08-24, 17:00
Nafta Jedlicze
0 : 2
MKS Bieszczady


Bramki: 
Mateusz Wąchocki
Igor Jacenkiw (rzut karny)

Skład:
Szpiech – Winnicki, Demkowski, Mielnychuk, Rąpała – Fundanicz (Krzączkowski 89'), Wethacz (Galant 68'), Kumah-Doe, Jacenkiw, Różycki (Ziemba 63') – Wąchocki (Matiasik 86')

Rezerwowi:
Woźny, Ziemba, Skwara, Matiasik, Krzączkowski, Galant

Kolejka 3
2019-08-18, 15:00
MKS Bieszczady
3 : 1
Zamczysko Odrzykoń

 

Bramki:

Kamil Różycki 32' 

Fabian Winnicki 45+3'

Mateusz Wąchocki 56'

 

Skład:

P. Szpiech – F. Winnicki, K. Demkowski, H. Kumah-Doe, D. Rąpała – F. Fundanicz, M. Wethacz, S. Matiask (M. Galant), P. Ziemba (R. Korczyński) – M. Wąchocki (K. Skwara), K. Różycki (Ł. Wróbel)

Skład rezerwowy:

M. Galant (69'), R. Korczyński (87'), Ł. Wróbel (73'), K. Skwara (89')

 

Kolejka 2
2019-08-15, 16:30
Przełom Besko
3 : 1
MKS Bieszczady

Bramki:

Kamil Różycki 68' (rzut karny)

Skład:

P. Szpiech – F. Winnicki, K. Demkowski, K. Skwara (M. Galant), D. Rąpała (R. Korczyński) – F. Fundanicz, M. Wethacz, P. Ziemba, S. Matiask (K. Krzączkowski) – M. Wąchocki, K. Różycki 

Skład rezerwowy:

M. Galant (70'), R. Korczyński (80'), K. Krzączkowski (46')

Kolejka 1
2019-08-11, 15:00
MKS Bieszczady
2 : 2
Przełęcz Dukla

Bramki:

Igor Jacenkiw 31' (rzut karny)

Mateusz Wąchocki 70'

 

Skład:

P. Szpiech – F. Winnicki, K. Demkowski, K. Skwara, D. Rąpała – F. Fundanicz, M. Wethacz, P. Ziemba, K. Różycki (M. Galant) – M. Wąchocki, I. Jacenkiw (S. Matiasik)

Skład rezerwowy:

M. Galant (87'), K. Kolbuch, R. Korczyński, S. Matiasik (61'), Ł. Wróbel



Kolejne spotkania



Tabela wyników

Klasa okręgowa 2018/2019, grupa: Krosno
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Partyzant Targowiska 30 82 27 1 2 76-16 14 0 1 37-8 13 1 1 39-8
2.  Markiewicza Krosno 30 58 17 7 6 49-23 8 5 2 23-8 9 2 4 26-15
3.  Czarni 1910 Jasło 30 55 16 7 7 53-29 10 2 3 36-18 6 5 4 17-11
4.  Nafta Jedlicze 30 46 14 4 12 60-47 8 2 5 34-19 6 2 7 26-28
5.  Przełęcz Dukla 30 45 12 9 9 46-38 7 6 2 24-11 5 3 7 22-27
6.  Start Rymanów 30 44 12 8 10 54-59 8 3 4 32-29 4 5 6 22-30
7.  Tempo Nienaszów 30 42 13 3 14 55-57 7 3 5 29-22 6 0 9 26-35 2 3 1 0 1 4-4
8.  Bieszczady Ustrzyki Dolne 30 42 12 6 12 47-55 6 3 6 22-21 6 3 6 25-34 2 3 1 0 1 4-4
9.  Kotwica Korczyna 30 40 11 7 12 57-50 6 2 7 33-24 5 5 5 24-26
10.  Wisłok Sieniawa 30 39 11 6 13 49-55 8 2 5 24-22 3 4 8 25-33
11.  Iskra Przysietnica 30 36 11 3 16 30-49 6 0 9 14-23 5 3 7 16-26
12.  Zamczysko Odrzykoń 30 34 8 10 12 48-61 4 5 6 19-26 4 5 6 29-35
13.  Iwonka Iwonicz 30 33 9 6 15 41-61 5 4 6 25-29 4 2 9 16-32 2 3 1 0 1 4-4
14.  Ostoja Kołaczyce 30 33 9 6 15 49-55 5 3 7 32-29 4 3 8 17-26 2 3 1 0 1 4-4
15.  LKS Tarnawa 30 27 7 6 17 54-68 4 4 7 32-33 3 2 10 22-35
16.  Polonia Kopytowa 30 17 4 5 21 35-80 2 3 10 24-41 2 2 11 11-39