AKADEMIA PIŁKARSKA ZAKOŃCZYŁA RUNDĘ

Za nami wielkie piłkarskie święto w Ustrzykach Dolnych!!! 🔥

26 listopada na hali sportowej OSiR w Ustrzykach odbył się rodzinny piknik piłkarski z okazji zakończenia rundy piłkarskiej. Głównym partnerem tego wydarzenia były Lasy Państwowe ⚽️

W wydarzeniu wzięło udział ponad 130 dzieci w wieku 5-15 lat z Ustrzyk Dolnych i okolic, oraz zbliżona liczba rodziców, którzy żywiołowo dopingowali swoje pociechy na trybunach. W trakcie pikniku każdy młody uczestnik otrzymał pamiątkowy medal oraz dyplom, rozegrał pokazowy mecz, wziął udział w konkursach sportowych z nagrodami (rzuty karne oraz strzał do celu) oraz miał zapewniony posiłek w postaci pysznych domowych pierogów przygotowanych przez OSiR w Ustrzykach Dolnych 👌

Głównymi atrakcjami imprezy były: pokazowy trening bramkarski zorganizowany przez Dariusza Półkoszka (bramkarz drużyny seniorskiej MKS Bieszczady Ustrzyki Dolne, bramkarz kadry Podkarpacia), pokaz oraz warsztaty freestyle football zorganizowane przez Konrada Dybasia (wielokrotnego Mistrza Polski oraz Mistrza Świata freestyle football) oraz stoisko Lasów Państwowych, które zostało przygotowane dzięki uprzejmości Nadleśnictwa Ustrzyki Dolne. W tym miejscu dzieci mogły wziąć udział w zabawach, które pełniły aspekt edukacyjny. Zainteresowanie, co widać po zdjęciach, było bardzo duże 😉 

Podczas pikniku wspierał nas także maskotka Miasta Ustrzyki Dolne – Miś „Baryłek” oraz Dyrektor Ustrzyckiego Domu Kultury – Pan Wojciech Szott, który sprawnie i bardzo żywiołowo poprowadził całą imprezę. Punktem kończącym wydarzenie był mecz piłkarski w którym udział wzięła drużyna naszych Juniorów Młodszych (obecnie najstarszy rocznik w Akademii) oraz drużyna utworzona z Trenerów Akademii.

Jak się wszyscy bawili? Myślimy, że wybornie, zresztą zobaczcie na zdjęcia z imprezy 😉

Cała galeria dostępna tutaj -> https://photos.app.goo.gl/eREtmGNsak2bqosj7

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizacje wydarzenia i mamy nadzieję, że za rok je powtórzymy! 👏💪👌

Leave a comment