PRZEKAŻ 1,5% PODATKU NA AP MKS BIESZCZADY!

Akademia Piłkarska MKS Bieszczady Ustrzyki Dolne działa w obecnej formie od października 2021 roku i od tego momentu stale pracujemy nad podnoszeniem poziomu sportowego i atrakcyjności zajęć ⚽

W dobie ciągłej gonitwy i niepewności wynikających ze światowych zawirowań dbamy o kondycję fizyczną i psychiczną lokalnego społeczeństwa. Jest to niezwykle istotna misja z której nie chcemy rezygnować, a wręcz przeciwnie, nadal rozszerzać jej zasięg i moc ⚽

Środki od Sponsorów oraz składki członkowskie Rodziców nie wystarczają jednak na pokrycie całości kosztów funkcjonowania Akademii, więc jeśli tak jak my uważasz, że sport jest bardzo istotnym elementem w rozwoju młodego człowieka, to możesz nas wesprzeć 😇

Jak to zrobić? 🤔

Aby przekazać 1,5% podatku na działania Akademii Piłkarskiej MKS Bieszczady Ustrzyki Dolne należy odpowiednio wypełnić rubryki w swoim zeznaniu podatkowym:

✅ Numer KRS (rubryka nr 137): 0000270261
✅ Wnioskowana kwota (rubryka nr 138): 1,5%
✅ Cel szczegółowy (rubryka nr 139): Akademia Piłkarska MKS Bieszczady 18192

Bądźcie z nami razem w drodze na szczyt 🤍💚

https://fsmm.pl/18192/pilkarskie_bieszczady

Leave a comment