PRZYGOTOWANIA DO RUNDY WIOSENNEJ

Przygotowania do rundy rewanżowej sezonu 2023/2024 nasza drużyna rozpoczęła już 9 stycznia. Do tej pory rozegraliśmy już trzy mecze kontrolne, a przed naszą drużyną cztery kolejne.

Obecnie z drużyną trenują prawie wszyscy zawodnicy. Po kontuzji do treningów powrócił Mykhailo Burkalo, a niedługo wróci także Dominik Czekański. Do drużyny po wypożyczeniu powrócił Kamil Demkowski. Pozyskaliśmy na półroczne wypożyczenie Kacpra Jaremczuka, natomiast w barwach MKS Bieszczady Ustrzyki Dolne nie zobaczymy wiosną Jakuba Joniaka, Mikołaja Kowalskiego oraz Sergieja Lipnitskiego, który po przerwie zimowej nie wrócił do Polski oraz Hansona Kumah-Doe, który przeniósł się do drużyny KS Arłamów.

MKS Bieszczady Ustrzyki Dolne – Żurawianka Żurawica 5-1

Bramki dla naszego zespołu zdobyli:

Filip Fundanicz ⚽️
Adrian Wilgucki ⚽️
Karol Śmierciak ⚽️
Kacper Śmierciak ⚽️
Jędrzej Pilch ⚽️

Emil Sabat – Filip Fundanicz, Hanson Kumah-Doe, Kamil Warchoł, Kacper Śmierciak – Mateusz Długi, Jędrzej Pilch, Paweł Ziemba, Marcel Dybała, Przemysław Paszkowski – Adrian Wilgucki oraz Maciej Śmierciak i Karol Śmierciak

MKS Bieszczady Ustrzyki Dolne – LKS Płowce/Stróże Małe 3-2

Bramki dla naszego zespołu zdobyli:

Paweł Ziemba ⚽️
Adrian Wilgucki ⚽️
Filip Fundanicz ⚽️

Emil Sabat – Filip Fundanicz, Kamil Demkowski, Przemysław Wiktorski, Maciej Śmierciak – Wojciech Kozicki, Paweł Ziemba, Kamil Warchoł, Jędrzej Pilch, Przemysław Paszkowski – Adrian Wilgucki oraz Karol Śmierciak, Oskar Krupiński, Kamil Wróbel i Filip Zaniewicz

MKS Bieszczady Ustrzyki Dolne – Cosmos II Nowotaniec 1-6

Jedyna w tym meczu bramkę dla naszego zespołu zdobył Przemysław Paszkowski ⚽️

Emil Sabat – Oskar Krupiński, Kamil Demkowski, Kamil Warchoł, Kacper Śmierciak – Matuesz Długi, Paweł Ziemba, Jędrzej Pilch, Marcel Dybała, Przemysław Paszkowski – Adrian Wilgucki oraz Przemysław Wiktorski, Maciej Śmierciak, Karol Śmierciak, Wojciech Kozicki, Filip Zaniewicz

MKS Bieszczady Ustrzyki Dolne – LKS Długie 6-3

Bramki dla naszego zespołu zdobyli:

Marcel Dybała ⚽️
Mateusz Długi ⚽️
Jędrzej Pilch ⚽️
Adrian Wilgucki ⚽️
Wojciech Kozicki ⚽️⚽️

Skład: Emil Sabat – Oskar Krupiński, Kamil Warchoł, Kamil Demkowski, Zawodnik Testowany – Przemysław Paszkowski, Paweł Zięba, Marcel Dybała, Jędrzej Pilch, Mateusz Długi – Adrian Wilgucki oraz Kacper Śmierciak, Karol Śmierciak, Maciek Śmierciak, Filip Fundanicz, Filip Cieloszyk, Wojciech Kozicki

Zamczysko Odrzykoń – MKS Bieszczady Ustrzyki Dolne 1-0 (1-0)

Skład: Emil Sabat – Oskar Krupiński, Kamil Warchoł, Kamil Demkowski, Kacper Jaremczuk – Przemysław Paszkowski, Paweł Zięba, Marcel Dybała, Jędrzej Pilch, Mateusz Długi – Adrian Wilgucki oraz Kacper Śmierciak, Karol Śmierciak, Maciek Śmierciak, Przemysław Wiktorski, Wojciech Kozicki

MKS Bieszczady Ustrzyki Dolne – Grabowianka Grabówka 3-2 (2-0)

Bramki dla naszego zespołu zdobyli:

Jędrzej Pilch ⚽️⚽️

Skład: Emil Sabat – Maciej Śmiericak, Kamil Warchoł, Kamil Demkowski, Przemysław Wiktorski – Przemysław Paszkowski, Paweł Ziemba, Jędrzej Pilch, Marcel Dybała, Mateusz Długi – Adrian Wilgucki oraz Oskar Krupiński, Karol Śmierciak, Kacper Śmierciak, Wojciech Kozicki


MKS Bieszczady Ustrzyki Dolne – LKS Górki 3-1 (0-0)

Bramki dla naszego zespołu zdobyli:

Paweł Ziemba ⚽️
Adrian Wilgucki ⚽️
Mateusz Długi ⚽️

Skład: Emil Sabat – Dominik Czekański, Kamil Warchoł, Kamil Demkowski, Oskar Krupiński – Przemysław Paszkowski, Paweł Ziemba, Marcel Dybała, Kacper Śmierciak, Mateusz Długi – Adrian Wilgucki oraz Karol Śmierciak, Maciek Śmierciak, Przemysław Wiktorski, Kacper Jaremczuk

W trakcie przygotowań rozegraliśmy w sumie 7 meczów kontrolnych. Nasza drużyna wygrała cztery z nich (Żurawianka, Płowce, Długie, Górki) i przegrała trzy (Nowotaniec, Odrzykoń, Grabówka). Nasi zawodnicy do siatki rywali trafiali łącznie 20 razy, a straciliśmy 17 bramek.

Strzelcy naszej drużyny w okresie przygotowawczym:

Adrian Wilgucki ⚽️⚽️⚽️⚽️
Jędrzej Pilch ⚽️⚽️⚽️⚽️|
Filip Fundanicz ⚽️⚽️
Mateusz Długi ⚽️⚽️
Wojciech Kozicki ⚽️⚽️
Paweł Ziemba ⚽️⚽️
Karol Śmierciak ⚽️
Kacper Śmierciak ⚽️
Przemysław Paszkowski ⚽️
Marcel Dybała ⚽️

Już w niedzielę 24 marca o godzinie 13:00 wracamy do ligowego grania i wybieramy się na wyjazd do Zamczyska Mrukowa.

Leave a comment