UMOWA PARTNERSKA Z RESOVIĄ

Dziś zrealizowaliśmy kolejny ważny punkt zakładany w planie rozwoju naszego klubu. W Ratuszu w Rzeszowie w obecności Prezydenta Miasta Rzeszowa – Konrada Fijołka została podpisana Umowa Partnerska pomiędzy klubem sportowym CWKS Resovia Rzeszów i Szkołą Mistrzostwa Sportowego Resovia w Rzeszowie, a Miejskim Klubem Sportowym Arłamów Ustrzyki Dolne i Zespołem Szkół Sportowych w Ustrzykach Dolnych, w tym SMS i LMS Ustrzyki Dolne ✍️

Współpraca ta będzie obejmowała działania na kilku rożnych płaszczyznach. Pierwszą z nich będzie szkolenie dzieci i młodzieży zarówno w klubie jak i w szkołach mistrzostwa sportowego, co przełoży się na szybszy rozwój naszej Akademii Piłkarskiej i zwiększenie jakości i efektywności szkolenia. Najzdolniejsi zawodnicy dostaną szansę na sprawdzenie się na konsultacjach i testach motorycznych u naszego Partnera, a z czasem zyskają szansę na występy na zapleczu Ekstraklasy. Swoją wiedzę poszerzać będą także Trenerzy naszej Akademii, którzy będą mogli przyglądać się jak na większą skalę funkcjonuje Akademia Piłkarska i Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Rzeszowie ⚽

Kolejnym ważnym aspektem będzie współpraca w zakresie organizacji wszelkiego rodzaju obozów czy turniejów piłkarskich. Nasi młodzi zawodnicy będą mogli pokazać się na prestiżowych rozgrywkach, ale przede wszystkim aktywnie i ciekawie spędzić czas, korzystając z atrakcji miasta wojewódzkiego oraz bazy sportowej i treningowej naszego Partnera ⚽

Druga płaszczyzna dotyczyć będzie polityki transferowej, która między klubami partnerskimi będzie działać na zasadzie obustronnej wymiany zawodników. Dzięki czemu młodzi wartościowi piłkarze będą mogli nabierać doświadczenia na odpowiednim poziomie rozgrywkowym ⚽

Razem z Resovią mamy w planach także wspólne działania marketingowe, dzięki którym zwiększymy rozpoznawalność i popularność obu drużyn w naszych rejonach ⚽

___________________________

Bartosz RomowiczKonrad Fijołek Prezydent RzeszowaGmina Ustrzyki DolneRzeszów – stolica innowacjiResovia RzeszówSzkoła Mistrzostwa Sportowego w Ustrzykach DolnychSzkoła Mistrzostwa Sportowego Resovia w Rzeszowie

Leave a comment