WEEKEND MECZOWY 22-23 KWIETNIA 2023

JUNIOR MŁODSZY:

Mimo sporych braków kadrowych spowodowanych kontuzjami Juniorzy Młodsi pod wodzą Trenera Karola Fundanicza pewnie, bo 6-0 pokonali gości z Wesołej 👏

Skład: Łukasz Hendzlik – Arkadiusz Mikulski, Kacper Darocha, Oskar Krupiński, Jakub Kuźmiński, Karol Śmierciak (Kpt.), Łukasz Głazowski, Oleksandr Chuta, Adrian Wilgucki (46′ Paweł Pilecki), Adrian Wojnar, Wojciech Kozicki

Łukasz Głazowski ⚽
Wojciech Kozicki ⚽⚽⚽⚽
Adrian Wilgucki ⚽

TRAMPKARZ:

Trampkarze postawili się w wyjazdowym spotkaniu w Brzozowie, gdzie mierzyli się liderem ligi – Brzozovią. Do przerwy gospodarze prowadzili tylko jedną bramką, a ostatecznie wygrali 3-0.

Skład: Wiktor Ulman – Ignacy Lechowicz, Karol Demkowski, Franciszek Hałys, Oliwier Bieniek, Karol Kettner, Leon Strusiewicz, Jakub Kic, Antoni Kuropatwa, Wiktor Łapa, Kacper Januszczak oraz Borys Kociszewski, Kacper Kaszany, Bartosz Sowiński i Jakub Korczak

MŁODZIK:

Choroby nieco storpedowały plany Trenerowi Filipowi Fundaniczowi, który do dyspozycji na mecz z Przełomem Besko miał praktycznie “gołą” jedenastkę. Mimo tego chłopaki powalczyli i mimo, że ostatecznie przegrali 5-0, to zostawili po sobie bardzo dobre wrażenie.

Skład: Bruno Wójtowicz – Adam Gyurkovich, Jan Budzyk, Nikodem Fundanicz, Oksar Kociuba, Wiktor Zółty, Filip Wrona, Maksymilian Tabinowski, Kornel Wróbel oraz Dawid Wójtówcz i Filip Mickoś

Leave a comment