WEEKEND MECZOWY 28-29 KWIETNIA 2023

JUNIOR MŁODSZY:

Ten moment musiał kiedyś nastąpić. Niestety notujemy pierwszą porażkę w sezonie, dokonała tego drużyna z Golcowej. W ligowej tabeli nic jednak nie ulega zmianie i to nasi juniorzy pozostają na pierwszym miejscu.

Skład: Łukasz Hendzlik – Arkadiusz Mikulski, Kacper Darocha, Miłosz Wróbel (46′ Dawid Tomkiewicz [80′ Paweł Pilecki]), Maciej Śmierciak (46′ Marceli Dybała), Karol Śmierciak (Kpt.), Łukasz Głazowski, Oleksandr Chuta, Adrian Wilgucki (46′ Szymon Choroba), Adrian Wojnar, Wojciech Kozicki

Maciej Śmierciak ⚽

TRAMPKARZ: PAUZA

MŁODZIK:

Świetnie spisał się nasz zespół Młodzików. Już od samego początku meczu podopieczni Trenera Filipa Fundanicza byli stroną przeważającą i ostatecznie pokonali oni Cosmos Nowotaniec 2-1!

Skład: Filip Mickoś – Jakub Wojtasik, Adam Gyurkovich, Jan Budzyk (Kpt.) Antoni Kuropatwa, Nikodem Fundanicz, Oskar Kociuba, Maksymilian Tabinowski, Kacper Kaszany oraz Kornel Wróbel, Wiktor Żółty i Kamil Piątkowski

Wiktor Żółty ⚽
Oskar Kociuba ⚽

Leave a comment