WEEKEND MECZOWY 9-11 WRZEŚNIA 2022

JUNIOR:

Drużyna juniorów pod wodzą Trenera Karola Fundanicza w wyjazdowym meczu poradziła sobie z Wesołą i zwyciężyła 3-5 💪

Skład: Antoni Pasławski – Maciej Śmierciak, Oskar Krupiński, Miłosz Wróbel, Marceli Dybała, Kacper Darocha (80′ Sebastian Mazurek), Łukasz Głazowski, Karol Śmierciak, Adrian Wilgucki, Filip Zoszczak, Szymon Choroba (60′ Kacper Koncewicz)

Bramki dla naszej drużyny zdobyli:

Oskar Krupiński ⚽
Maciej Śmierciak ⚽
Adrian Wilgucki ⚽
Łukasz Głazowski ⚽⚽

TRAMPKARZ:

Deszczowa pogoda nie pomogła naszym trampkarzom, bo wielkiej mobilizacji wyruszyli oni do Grabownicy Starzeńskiej, ale niestety tylko w dwanaście osób. Nasi zawodnicy bardzo ambitnie walczyli, ale ulegli kolegom z Górnika 1-4. Warto podkreślić, że w drużynie Trampkarzy Akademii Piłkarskiej MKS Bieszczady występują młodsi chłopcy głównie w rocznikach 2009 i 2010 👏

Skład: Borys Kociszewski – Jakub Kic, Gabriel Goszczurny, Ignacy Lechowicz, Karol Demkowski, Franciszek Hałys, Karol Kettner, Leon Strusiewicz, Alan Wajda, Seweryn Wojciechowski, Bartosz Sowiński oraz Sebastian Mazurek

Bramkę dla naszej drużyny zdobył:

Gabriel Goszczurny ⚽

MŁODZIK:

Odrobinę szczęścia zabrakło młodzikom prowadzonym przez Filipa Fundanicza i ostatecznie zdobywając o jedną bramkę mniej od kolegów ulegli drużynie Cosmosu Nowotaniec.

Skład: Filip Mickoś – Adam Gyurkovich, Nikodem Fundanicz, Jakub Wojtasik, Jakub Buszowiecki, Oskar Kociuba, Kamil Piątkowski, Kamil Hendzlik, Jan Budzyk oraz Bruno Wójtowicz, Franciszek Kokoszyński, Filip Wrona i Alan Jaskółowski

Bramki dla naszej drużyny zdobyli:

Nikodem Fundanicz ⚽
Kamil Piątkowski ⚽

Leave a comment