akademia piłkarska z nowymi strojami!

W tym roku zaszła długo oczekiwana i potrzebna zmiana dotycząca strojów meczowych naszej Akademia Piłkarska MKS Bieszczady Ustrzyki Dolne📢

W poprzednich latach nasi zawodnicy występowali w strojach o różnych kolorach, z logami rożnych sponsorów, które były często nieodpowiednie krojem i rozmiarem w stosunku do wieku młodych piłkarskich adeptów ❌

Dzięki Gmina Ustrzyki Dolne oraz zaangażowaniu Burmistrza Bartosz Romowicz udało się pozyskać środki i i ufundować nowe stroje meczowe dla wszystkich grup wiekowych naszej Akademii, tj: Skrzatów/Żaków, Orlików, Młodzików i Trampkarzy

Z pozyskanych środków udało się także współfinansować zakup strojów treningowych w tym m.in. dresów, czapek, czy buffów 👏

Nowe stroje łączą w sobie kolory i motywy związane z 70-letnią historią naszego klubu, a stworzone są z najwyższej jakości materiałów, które charakteryzują się wysokim komfortem termicznym oraz dużą rozciągliwością i wytrzymałością. Ten niezwykle udany projekt przygotowała dla nas firma Cutline Wear Factory👏

Akademia cały czas się rozwija i już niedługo przedstawimy kolejnego strategicznego partnera, dzięki któremu naszym młodym zawodnikom będziemy mogli zaoferować sporo atrakcji i możliwości 😎

Wkrótce uruchomimy także nowy projekt pod nazwą “Klub Przyjaciół Piłki”, który będzie wspierał nasze działania i rozwój, a do którego będzie mógł zapisać się praktycznie każdy, ale o tym już w kolejnym poście 😉

Leave a comment