BIESZCZADY SUMMER CUP Z LASAMI PAŃSTWOWYMI

25 czerwca na Stadionie Miejskim w Ustrzykach Dolnych odbył się rodzinny piknik piłkarski z okazji zakończenia sezonu piłkarskiego w Akademia Piłkarska MKS Bieszczady Ustrzyki Dolne pn. “Bieszczady Summer Cup z Lasami Państwowymi”⚽️

Głównym partnerem tego wydarzania były Lasy Państwowe, a wzięło w nim udział ponad 160 dzieci w wieku 5-15 lat z Ustrzyk Dolnych i okolic, oraz zbliżona liczba rodziców, którzy żywiołowo dopingowali swoje pociechy na trybunach 😀

W trakcie pikniku każdy młody uczestnik otrzymał pamiątkowy medal oraz dyplom, rozegrał pokazowy mecz, wziął udział w zabawach sportowych oraz miał zapewniony posiłek w postaci kiełbasek z grilla z bułeczkami i wodą mineralną, herbatą czy kawą 🏅🌭☕

Głównymi atrakcjami imprezy były: edukacyjny pokaz przygotowany przez sędziego piłkarskiego z Kolegium Sędziów Krosno, wizyta Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Ustrzykach Dolnych pod hasłem „Bezpieczne wakacje”, pokaz gwiazd piłkarskiego YouTube – Zioberro i Cachu oraz stoisko edukacyjne Nadleśnictwo Ustrzyki Dolne, Lasy Państwowe👩‍🚒🌳🌲

Dodatkową atrakcją była dmuchana zjeżdżalnia oraz trampolina, na których dzieciaki z chęcią spędzały wolny czas 🏰

W trakcie naszego pikniku dzieci w średnim wieku rozegrały mecz z rodzicami, a nasza najstarsza grupa wiekowa zmierzyła się na murawie z Trenerami oraz działaczami klubu 🥅

Podczas pikniku wspierała nas także maskotka Miasta Ustrzyki Dolne – Miś „Baryłek”, która częstowała młodych piłkarskich adeptów pysznymi mlecznymi krówkami 🐻

Punktem kończącym wydarzenie był mecz piłkarski pierwszej oraz drugiej drużyny seniorów, podczas którego dzieci zgromadzone na trybunach żywiołowo dopingowali zawodników 👏

Dziękujemy, że byliście z nami! 🤍💚

___________________________________

Lasy PaństwoweNadleśnictwo Ustrzyki Dolne, Lasy Państwowe, Gmina Ustrzyki DolneBartosz RomowiczUstrzycki Dom KulturyOśrodek Sportu i Rekreacji w Ustrzykach DolnychDrukarnia TriadaKolegium Sędziów Krosno

Leave a comment