BIESZCZADY WINTER CUP ’23 – ROCZNIK 2015

W sobotę 4 marca w ramach “Bieszczady Winter Cup ’23” o Puchar Burmistrza Ustrzyk Dolnych Pana Bartosza Romowicza zagrały także dzieciaki z rocznika 2015 🏆

Rozgrywki były bardzo zacięte, a sprawa wyniku często przesądzała się dopiero w ostatnich sekundach meczów. Najlepszą drużyną okazały się Orzełki Brzozów, na drugim miejscu uplasowała się nasza ekipa, a trzecie miejsce przypadło Akademii Piłkarskiej Kojarz 👏

Indywidualnie wyróżnieni zostali Marcel Radecki z Kolejarza Zagórz, który został najlepszym bramkarzem turnieju, Wojtek Legięć z naszej Akademii jako najlepszy strzelec, oraz Aleksandra Szałajko z Orzełków Brzozów jako najlepszy zawodnik całego turnieju 👏

🥇 Stowarzyszenie Orzełki Brzozów
🥈 Akademia Piłkarska MKS Bieszczady Ustrzyki Dolne I
🥉 Akademia Piłkarska Kolejarz

🏅 Akademia Piłkarska Vivio
🏅 Akademia Piłkarska Sanok
🏅 Akademia Piłkarska MKS Bieszczady Ustrzyki Dolne II

Gratulacje 👏🤍💚

Cała galeria zdjęć autorstwa Kuzar. Photography dostępna tutaj -> https://photos.app.goo.gl/udAiP3fLfJx3SPd17

Leave a comment