Dobry występ w “Przemyskiej Twierdzy”

Bardzo dobrze na Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej kat-U10 “Twierdza Przemyśl pokazali się nasi zawodnicy z Trenerem Filipem Fundaniczem na czele 👏👌💪

Akademia Piłkarska MKS Bieszczady była prawdziwym czarnym koniem tego turnieju i w pierwszej fazie rozgrywek pokonała wiele renomowanych ekip, a ostatecznie o tym, że nie znaleźliśmy się w najmocniejszej finałowej grupie zadecydował bilans bramkowy ⚽

Ostatecznie turniej skończyliśmy na bardzo dobrym 14 miejscu, za co należą się wielkie brawa 👏🤍💚

Mogę powiedzieć że turniej był super, świetna organizacja, bardzo wysoki poziom u uczestników, bardzo dużo gry, wszystko TOP. Jeśli chodzi o nasz zespół, to cieszę się że mogliśmy się zmierzyć z tak mocnymi przeciwnikami, dzięki którym wiele mogliśmy się nauczyć oraz wyciągnąć wnioski odnośnie naszych braków, rzeczy które mamy do poprawy. Myślę że zaprezentowaliśmy się dobrze i poza jednym meczem nie odstawaliśmy od przeciwników. Piłkarski świat o nas usłyszał, a trenerzy przeciwnych drużyn gratulowali postawy.

Była to dla mnie i dzieciaków bardzo ważna lekcja. Wiadomo, że po zwycięstwach i dobrej grze zawsze jest fajnie, po trudnej i męczącej, czy też przegranych, to już całkiem inna sprawa. Walka do ostatniej minuty o gola, żeby jechać na finał do Arlamowa, płacz po remisie i przegranej w bilansie bramkowym, wszystko to pozwoliło zebrać niesamowite doświadczenia, nieporównywalne do żadnego treningu, które na pewno w przyszłości mocno zaprocentują – tak turniej podsumował Trener Filip Fundanicz

Leave a comment