INAUGURACJA ROZGRYWEK TUŻ TUŻ…

Już w niedzielę 24 marca rozpoczniemy rundę rewanżową sezonu 2023/2024. Na pierwszy mecz wybierzemy się do Samoklęsk, gdzie zagramy z Zamczyskiem Mrukowa ⚽

Na jesieni po „festiwalu nieskuteczności” musieliśmy uznać wyższość rywali, którzy strzelili jedyną w tym meczu bramkę. Mecz jednak meczowi nierówny, a kształt naszej kadry też mocno się zmienia. Drużynę zimą opuścili Hanson Kumah-Doe, Sergiey Lipnitskiy, Jakub Joniak i Mikołaj Kowalski. Do drużyny dołączyli natomiast Kamil Demkowski, Kacper Jaremczuk i Dmytro Bilak. W przerwie zimowej zmiany nastały także w sztabie trenerskim, bo do Krzysztofa Łocha dołączył Piotr Jaremczuk, który poprowadzi także drużynę rezerw ✍

Cel jaki przed sobą stawiamy, to utrzymanie poziomu rozgrywkowego na którym obecnie występuje nasza drużyna oraz dalsza realizacja strategii ogrywania młodych zawodników z Akademii Piłkarskiej MKS Bieszczady Ustrzyki Dolne. Oczywiście to cel sportowy, a finansowym jest wyjście z dołka i osiągnięcie płynności i stabilności finansowej ✍

Przy okazji zachęcamy do wsparcia naszych działań i kupienia Karnetu VIP, zostało tylko 21 sztuk! Karnet kupić można tutaj -> https://zrzutka.pl/…/karnet-vip-mks-bieszczady-ustrzyki…

Na zdjęciu w górnym rzędzie od lewej: Piotr Jaremczuk (drugi Trener), Kamil Demkowski, Maciej Śmierciak, Przemysław Wiktorski, Emil Sabat, Kamil Warchoł, Filip Fundanicz, Paweł Ziemba, Mykhailo Burkalo, Krzysztof Łoch (Trener)

Na zdjęciu w dolnym rzędzie od lewej: Dmytro Bilak, Adrian Wilgucki, Karol Śmierciak, Oskar Krupiński, Marcel Dybała, Wojciech Kozicki, Mateusz Długi, Kacper Jaremczuk

Nieobecni na zdjęciu: Filip Cieloszyk, Dominik Czekański, Filip Jurecki, Przemysław Paszkowski, Jędrzej Pilch, Kacper Śmierciak, Kamil Wróbel, Filip Zaniewicz

fot. Katarzyna Roman Fotografia

Leave a comment