PEWNE ZWYCIĘSTWO Z ZAMCZYSKIEM ODRZYKOŃ

Większych złudzeń nie zostawiła nasza drużyna walczącemu o utrzymanie się w lidze Zamczysku Odrzykoń. Goście przez większość meczu się bronili i tylko naszym rozregulowanym celownikom zawdzięczać mogą tak niski wynik.

.

Już od pierwszych minut meczu nasza drużyna przejęła inicjatywę i raz po raz zaczęła atakować i już w piątej minucie przyniosło do upragniony rezultat. O piłkę w środku pola powalczył Kacper Śmierciak i podał ją do Harrisona Espany, który ściął do środka i mierzonym, technicznym uderzeniem pokonał bramkarza gości. W kolejnych akcja przed swoimi okazjami stawali Filip Fundanicz, Hanson Kumah-Doe, Filip Karczyński, Duvan Martinez, Kacper Śmierciak i ponownie Espana, niestety brakowało skuteczności, albo dobrze w bramce gości spisywał się bramkarz.

Zamczysko najlepszą okazję w pierwszej połowie jak i w całym meczu miało w 28 minucie, kiedy do uderzenie z główki fenomenalnie wybronił Dariusz Półkoszek.

Druga połowa to już znacznie lepsza skuteczność i trzy nasze bramki. Pierwszą z nich zdobył po rzucie karnym za faul na Kacprze Śmierciaku Harrison Espana. Całą akcję świetnie rozpoczął Filip Fundanicz, a Harry pewnym uderzeniem z 11 metrów pokonał bramkarza.

Trzeci gol to świetne podanie Filipa Fundanicza i sprint Espany. Harry mimo, że był za dwoma obrońcami gości, to i tak przy piłce znalazł się jako pierwszy i pewnie wpakował piłkę do siatki.

Kolejna bramka i ponownie spory udział Filipa Fundanicza, który przejął piłkę w środku pola i zdecydował się na strzał zza pola karnego. Bramkarz gości jeszcze zdołał ją odbić przed siebie, ale do piłki dopadł podążający za akcją Kacper Śmierciak i wykończył akcję naszego zespołu.

To kolejne bardzo dobre spotkanie podopiecznych Trenera Piotra Kowalskiego. To nasze siódme domowe zwycięstwo na wiosnę, nie przegraliśmy także od siedmiu meczów. Niezwykle ciężko będzie jednak podtrzymać te statystkę ponieważ już w piątek wybieramy się do lidera – Ekoball Stali Sanok, która ma szansę przypieczętować awans do 4 ligi podkarpackiej.

MKS Arłamów Ustrzyki Dolne – Zamczysko Odrzykoń 4-0 (1-0)

Harrison Espana ⚽️⚽️⚽️
Kacper Śmierciak ⚽️

Skład: Półkoszek – Karczyński, Martinez, Warchoł, M. Śmierciak (70′ P. Wiktorski) – F. Fundanicz, Kumah-Doe, Ziemba (75′ Dybała), K. Śmierciak (85′ Wilgucki), Espana (75′ Długi) – Tarnolicki (57′ K. Fundanicz)

Leave a comment