WEEKEND MECZOWY 14-16 października 2022

JUNIOR MŁODSZY:

Juniorzy z kolejnym zwycięstwem! Tym razem podopieczni Trenera Karola Fundanicza w wyjazdowym spotkaniu ograli drużynę Sanovii Lesko 5-3 👏

Skład: Antoni Pasławski – Kacper Darocha, Oskar Krupiński, Maciej Śmierciak (Kpt.), Karol Śmierciak, Marceli Dybała, Kacper Koncewicz, Dawid Tomkiewicz, Adrian Wilgucki, Szymon Choroba, Miłosz Wróbel oraz Łukasz Hendzlik i Sebastian Mazurek

Oskar Krupiński ⚽
Marceli Dybała ⚽⚽
Adrian Wilgucki ⚽
Miłosz Wróbel ⚽

TRAMPKARZ:

Trampkarze poszli za ciosem i odnieśli kolejne bardzo okazałe zwycięstwo w meczu z Lotniarzem Bezmiechowa 👏

Skład: Wiktor Ulman – Jakub Kic (Kpt.), Kacper Kaszany, Gabriel Goszczurny, Ignacy Lechowicz, Franciszek Hałys, Oliwier Bieniek, Karol Kettner, Antonii Kuropatwa, Wikt Łapa, Alan Wajda oraz Kacper Januszczak, Bartosz Sowiński, Seweryn Wojciechowski, Alan Usyk-Stach

Jakub Kic ⚽
Gabriel Goszczurny ⚽⚽⚽⚽⚽
Ignacy Lechowicz ⚽
Franciszek Hałys ⚽⚽
Oliwier Bieniek ⚽⚽
Karol Kettner ⚽
Antoni Kuropatwa ⚽⚽⚽⚽
Alan Wajda ⚽⚽
Bartosz Sowiński ⚽⚽⚽⚽⚽

MŁODZIK:

Świetne wieści od napłynęło z obozu naszych młodzików. Pod wodzą Trenera Filipa Fundanicza pokonali oni rywali zza miedzy – Wilczki Lesko 1-0 👏 Zwycięstwo cieszy tym bardziej, że młodziki grają przeciwko starszym kolegom.

Skład: Filip Mickoś – Jan Budzyk, Filip Wrona, Oskar Kociuba, Jakub Wojtasik (Kpt.), Kamil Piątkowski, Nikodem Fundanicz, Kamil Hendzlik, Maksymilian Tabinowski oraz Jakub Buszowiecki, Bruno Wójtowicz, Tymon Bilik, Adam Gyurkovich

Nikodem Fundanicz ⚽

Leave a comment