WEEKEND MECZOWY 23-24 WRZEŚNIA 2022

TRAMPKARZ:

Nasi młodzi wojownicy zagrali bardzo dobre spotkanie ulegając ostatecznie 1-3 starszym kolegom i koleżankom z Uherzec. Bramkę dla naszej drużyny zdobył Ignacy Lechowicz ⚽

Skład: Borys Kociszewski – Jakub Kic (Kpt.), Kacper Kaszany, Kacper Januszczak, Ignacy Lechowicz, Franciszek Halys, Karol Kettner, Leon Strusiewicz, Antoni Kuropatwa, Wiktor Łapa, Alan Wajda oraz Seweryn Wojciechowski, Bartosz Sowiński, Alan Usyk-Stach

MŁODZIK:

Kolejny punk zdobyli podopieczni Trenera Filipa Fundanicza. Tym razem zremisowali oni wyjazdowe spotkanie z Orłem Bażanówka. Bramkę dla naszej drużyny zdobył jej kapitan – Jakub Wojtasik ⚽

Skład: Filip Mickoś – Nikodem Fundanicz, Jakub Wojtasik (Kpt), Oskar Kociuba, Kamil Piątkowski, Kamil Hendzlik, Jan Budzyk, Wiktor Żółty, Filip Wrona oraz Bruno Wójtowicz, Tymon Bilik i Adam Gyurkovich

Leave a comment