WSPIERAJ SWÓJ KLUB, KARNET VIP NA ROK 2024!

Czym jest KARNET VIP MKS Bieszczady Ustrzyki Dolne?

Przede wszystkim jest to wejściówka na wszystkie domowe mecze MKS Bieszczady Ustrzyki Dolne w 2024 roku, rozgrywane na jednym z najpiękniej położonych stadionów piłkarskich w Polsce.

W rundzie wiosennej sezonu 2023/2024 czeka nas siedem pojedynków, a w rundzie jesiennej sezonu 2024/2025 co najmniej drugie tyle. Bilet wstępu na mecz MKS Bieszczady Ustrzyki Dolne, to koszt 10 zł, więc kupując karnet już na wstępie oszczędzamy.

Drugą atrakcją jaką otrzymujemy w ramach zakupionego karnetu jest dostęp do strefy gastronomicznej, a prosto rzecz ujmując, wypasiona stadionowa gięta na każdym meczu za darmo. Koszt kiełbasy z grilla to u nas 10 zł, więc po raz kolejny pieniądze zostają nam w kieszeni.

Trzecim “gratisem” do karnetu, jest pamiątkowa i limitowana odznaka klubowa (powstanie 100 sztuk odznak), które przekażemy darczyńcom, którzy zakupili KARNETY VIP, lub po prostu wsparli naszą zrzutkę kwotą 100 zł i wyższą.

Czwartą korzyścią, jaką otrzymujemy kupując KARNET VIP, jest rabat 25% na pizzę w Barze Piekiełko w Ustrzykach Dolnych, który obowiązuje w dniu meczu.

Karnety są ponumerowane i będą brać udział w tradycyjnych losowaniach gadżetów, które odbywają się w przerwach meczów domowych.

Maksymalna ilość dostępnych karnetów to 50 sztuk.

W przypadku wysyłki zakupionego KARNETU VIP, pamiątkowej odznaki, lub innego wylicytowanego przedmiotu, to darczyńca ponosi dodatkowe koszty transportu w wysokości 10 zł. Kwotę tę należy dopłacić do kwoty podstawowej.

Link do zakupu karnetu -> https://zrzutka.pl/dzgzbk/award/csrdev/karnet-vip-mks-bieszczady-ustrzyki-dolne-na-rok-2024

Link do zrzutka.pl -> https://zrzutka.pl/dzgzbk

Link do grupy “Licytacje dla Bieszczad” -> https://www.facebook.com/groups/licytacjedlabieszczad

Leave a comment