WYGRYWAMY łAŃCUT CUP 2022!

Świetne wieści dopływają do nas z Łańcuta, gdzie wczoraj podczas turnieju “Łańcut Cup 2022” puchar Prezesa Stali Łańcut zdobyli zawodnicy Akademia Piłkarska MKS Bieszczady Ustrzyki Dolne 💪👏🔥

Turniej rozgrywany był w kategorii wiekowej U10, a nasi zawodnicy spisali się doskonale, co zaowocowało nie tylko zwycięstwem w całych zawodach, ale także następującymi nagrodami indywidualnymi: Zawodnikiem wyróżnionym w naszej drużynie został Wiktor Zółty, najlepszym obrońcą został Oskar Kociuba, a najlepszym zawodnikiem turnieju Kamil Piątkowski 👏

🥇 Akademia Piłkarska MKS Bieszczady Ustrzyki Dolne
🥈 Szkółka Piłkarska “Sawa” Sonina
🥉 Szkółka Piłkarska “Orzełek” w Przeworsku
🏅 Astra Medynia Głogowska
🏅 Akademia Piłkarska Stal Łańcut II
🏅 Akademia Piłkarska Stal Łańcut I

Gratulujemy 👏🤍💚

Leave a comment