Zdzisław Tkacz kierownikiem drużyny!

Niedawno już widzieliście to zdjęcie, nie jest to jednak przypadek! 😉

Mamy małe zmiany organizacyjne, nowym kierownikiem naszej drużyny został Zdzisław Tkacz 🔥

“Zmiany organizacyjne spowodowane są tym, że na głównym oraz bocznym boisku, będą teraz trenować i grać dwie seniorskie drużyny. Potrzeba więcej czasu i pracy aby utrzymać boiska w dobrej kondycji. Z obecnym kierownikiem/gospodarzem obiektu Krzysztofem Sędzimirem doszliśmy do wniosku, że najlepiej będzie podzielić te funkcje, i Krzysiek zajmie się obowiązkami gospodarza.

Drużyna zadecydowała, że Pan Zdzisław będzie idealną osobą na stanowisko. Trochę się wahał, ale na szczęście się zgodził, z czego wszyscy bardzo się cieszymy. Dobrze mieć przy sobie człowieka tak zasłużonego dla klubu.” – posumował wybór nowego kierownika Prezes klubu Pan Kamil Gołąbek

Leave a comment