PORAŻKA W STARCIU Z KS WIKI SANOK

W spotkaniu 6. kolejki Klasy Okręgowej Krosno nasza drużyna musiała uznać wyższość gospodarzy, czyli zespołu Wiki Sanok. Mecz zakończył się wynikiem 3-1 (1-0). Jest to czwarta porażka MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne w obecnym sezonie.

Ten mecz najlepiej jak najszybciej zapomnieć. Gdy po Górniku Grabownica wydawało się, że nasza drużyna złapała odpowiedni rytm, to na mecz z Wiki Sanok chyba o tym zapomniała. Gospodarze byli w tym spotkaniu bardziej waleczni i przez większość czasu prowadzili grę. Nasze nieliczne i chaotycznie kontrataki przyniosły tylko jedną bramkę, którą po rzucie karnym zdobył Mykhailo Burkalo.

W kolejnej kolejce pauzujemy z powodu wycofania się z rozgrywek drużyny OKS Markiewicza Krosno, natomiast już 13 września ponownie zmierzymy się z drużyną z Sanoka, a tym razem będzie to ramach Okręgowego Pucharu Polski.

fot. Tomasz Sowa

Leave a comment