WEEKEND MECZOWY 16-18 WRZEŚNIA 2022

JUNIOR:

Drużyna juniorów zanotowała pewne i wysokie zwycięstwo nad kolegami z Golcowej aplikując im 6 bramek i nie tracąc przy tym żadnej 💪 Warto wspomnieć, że dzięki temu zwycięstwu nasi juniorzy wysunęli się na pierwszej miejsce w ligowej tabeli ⚽️

Skład: Antoni Pasławski (75′ Łukasz Hendzlik) – Maciej Śmierciak, Oskar Krupiński, Miłosz Wróbel (46′ Paweł Pilecki), Marceli Dybała, Kacper Koncewicz, Łukasz Głazowski, Karol Śmierciak, Adrian Wilgucki, Filip Zoszczak, Dawid Tomkiewicz

Bramki dla naszej drużyny zdobyli:

Filip Zoszczak ⚽
Maciej Śmierciak ⚽
Adrian Wilgucki ⚽⚽
Łukasz Głazowski ⚽
Marceli Dybała ⚽

MŁODZIK:

Nasi młodzi rycerze* zanotowali swój pierwszy ligowy punkcik w meczu z LKS Remix Niebieszczany. Za co należą się im wielkie brawa!

*trener Filip Fundanicz pod swoimi skrzydłami prowadzi głównie zawodników z rocznika 2012, dla porównania, rywale z Niebieszczan byli średnio o 2 lata starsi

Skład: Filip Mickoś – Nikodem Fundanicz, Jakub Wojtasik (Kpt), Oskar Kociuba, Kamil Piątkowski, Kamil Hendzlik, Jan Budzyk, Wiktor Żółty, Antoni Kuropatwa oraz Jakub Buszowiecki, Bruno Wótjowicz, Maksymilian Tabinowski, Tymon Bilik, Franciszek Kociszewski i Filip Wrona

Bramkę dla naszej drużyny zdobył:

Jakub Wojtasik ⚽

Leave a comment