START RYMANÓW OKAZAŁ SIĘ ZBYT MOCNY

W 21. kolejce klasy Okręgowej Krosno nasza drużyna udała się na trudny teren do Rymanowa, gdzie zmierzyliśmy się z miejscowym Startem. Drużyna gospodarzy w tym dniu nie pozostawiła nam większych złudzeń i pewnie wygrała.

Już od samego początku Start ruszył na nas z dużym impetem, czego konsekwencją była szybka bramka zdobyta w 7 minucie przez Rafała Nikody. Nieco ponad dziesięć minut później było już 2-0, a bramkę zdobył Karol Sęp. Nasza drużyna starała się uspokoić sytuacje, ale, kilka solowych akcji Harrisona Espana to za mało na dobrze dysponowanych graczy Rymanowa. W 35 minucie gospodarze przypieczętowali swoją przewagę trzecią bramką, a jej zdobywcą był Fiodar Lebedzeu.

Już w przerwie w naszym zespole nastąpiły zmiany. Na boisku w miejsce kontuzjowanych Mateusza Długiego i Kamila Demkowskiego pojawiło się dwóch młodych zawodników – Marcel Dybała i Adrian Wilgucki. Goście nie napierali już tak mocno jak w pierwszej połowie, a my w końcu zaczęliśmy konstruować składne akcje. Ostatecznie żadnej z nich nie udało przekuć się w bramkę, a na domiar złego w końcówce spotkania bramkę dla gospodarzy zdobył Radosław Macnar, to cieszy lepsza postawa w drugiej części spotkania, szczególnie, że na boisku było jednoczenie trzech juniorów oraz świetna postawa w bramce Dariusza Półkoszka, który uratował nas w wielu sytuacjach.

Już jutro tj. 6 maja na własnym boisku zmierzymy się z Naftą Jedlicze, wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy!

Skład: Półkoszek – Karczyński, Demkowski (46′ Wilgucki), Warchoł, M. Śmierciak – Długi (46′ Dybała), K. Śmierciak, Ziemba, Martinez, Jurecki – Espana

Leave a comment